Tesla відмінила свій найшвидший автомобіль Model S Plaid Plus. Відома причина

 

Ілон Маск повідомив, що компанія Tesla скасовує виробництво найдорожчого і найшвидшого свого варіанту флагманського седану під назвою Model S Plaid Plus. Про це він написав у своєму Твіттері.

Раніше Tesla і Маск обіцяли фанатам 1100-сильну силову установку, запас ходу 840 км, розгін від 0 до 96 км/год швидше 2 секунд і максимальну швидкість 320 км/год. Ілон Маск написав на своїй сторінці наступне:

Plaid + скасовується. У ньому немає необхідності, тому що Model S Plaid і так дуже хороший. Від 0 до 60 миль на годину менш ніж за 2 секунди. Найшвидший серійний автомобіль з коли-небудь створених.

У березні Tesla підняла ціну Model S Plaid Plus на 10 000 доларів, довівши її до 150 000 доларів. Можливість замовити варіант Model S Plaid Plus була видалена з веб-сайту Tesla приблизно в останній тиждень травня.

Висококласна версія Model S Plaid (та частина, що залишилась) буде коштувати близько 119 900 доларів і буде мати батарею з дальністю ходу 627 км, потужність 1020 к.с. і розгін від 0 до 96 км за 2 секунди.

Раніше Маск планував церемонію «доставки» Model S Plaid першим покупцям 3 червня. У міру наближення дати він відклав її до 10 червня, заявивши, що автомобілю все ще потрібно «ще один тиждень доопрацювання».

Джерело Тwitter
Не пропустіть