Tesla планує презентувати доступний електрокар на базі Model 3

Згідно з інформацією, опублікованою інсайдером, компанія Tesla приготувала третій електромобіль для китайського ринку. Він пройшов усі необхідні сертифікації ще у вересні 2020 року, але зараз всередині компанії йдуть внутрішні випробування цього електрокара, які планується завершити у березні цього року.

Зараз шанхайське підприємство виготовляє Tesla Model 3 та Model Y, і серед них незабаром повинна з’явитися нова модель. Вона буде створена на базі Tesla Model 3, який також буде хетчбеком. При цьому новий електрокар буде більш компактним, ніж Model 3, і при цьому коштуватиме від 24750 доларів, тобто ціна буде приблизно на 30 відсотків нижчою, ніж у Model 3.

Слід нагадати, що раніше ми чули від Ілона Маска про плани по випуску компактного хетчбека для європейського ринку. Можливий також варіант розвитку подій, при якому спершу модель почнуть виготовляти у Китаї, а після цього почнеться виробництво і європейської версії з іншим кузовом. Очікується, що новинку почнуть виготовляти вже наступного року, тоді ж повинен відбутися старт продаж.

Не пропустіть