Таким може бути Samsung Galaxy Fold 2

Якщо інформація достовірна, то складаний Samsung Galaxy Fold вийде на ринок 18 вересня, приблизно через тиждень після анонсу iPhone 2019 року. Тільки в листопаді обіцяють вихід Huawei Mate X, і до кінця року можуть представити ще один мобільник з гнучким дисплеєм – Motorola RAZR 2019.

Останній з трьох дебютантів буде відрізнятися форм-фактором розкладачки і, схоже, що Samsung теж подумує про випуск такого мобільного пристрою.

На це вказує патент, оформлений компанією у Всесвітній організації інтелектуальної власності. Ескізи демонструють нам смартфон-розкладачку з гнучким дисплеєм. Передбачається, що, можливо, таким і буде Galaxy Fold 2.

При створенні цього пристрою компанія відійшла від концепції пропонувати смартфон, здатний трансформуватися в планшет. Тепер вона взялася за конструювання мобільника, який можна зігнути по горизонталі навпіл, перетворюючи його в більш компактний апарат.

Є чутки, що гнучке і ультратонке захисне скло для Galaxу Fold 2 виготовить південнокорейська компанія Dolnsys. А його масове виробництво повинне стартувати в наступному році.

Коли варто розраховувати на появу Galaxy Fold 2, невідомо. Швидше за все, у випадку з другим поколінням компанія проявить обережність і не буде поспішати. Вона зайвий раз перестрахується, тільки б уникнути тих проблем, які обрушилися на Galaxy Fold ще до старту продажів.

Не пропустіть