Суббренд Xiaomi презентував конкурента DJI Mini

Китайська компанія FIMI, яка є суббрендом Xiaomi, презентувала свого компактного складного дрона X8 Mini. Девайс важить менше 250 грамів то позиціонується як прямий конкурент дронів DJI модельного ряду Mini. Нагадаємо, що на території Сполучених Штатів Америки дронам масою менше 250 грамів не потрібно проходити реєстрацію у Федеральному управлінні громадянської авіації.

У FIMI X8 Mini є датчик CMOS від Sony з роздільною здатністю 12 МП, кут огляду якого складає 80 градусів. Камера встановлена на триосьовому підвісі, завдяки чому забезпечується оптична стабілізація зображення. Дрон може знімати відео в 4К при 30 fps з HDR, є можливість зйомки в F-log з використанням кодеку H.265. Для зйомки фото доступні формати JPG та RAW, є панорамна та інтервальна зйомка.

FIMI X8 Mini не боїться поривів вітру до 10 метрів на секунду. У дрона є можливість польоту по заданому маршруту через з’єднання заданих точок. Також є функція повернення додому, GPS-трекінг в реальному часі, захист від безпольотних зон, а також повідомлення про низький заряд акумулятора та сильний вітер.

Розміри дрона складають 165 х 89 х 47 міліметрів у складеному та 200 х 145 х 56 міліметрів у розкладеному вигляді, тобто майже ідентичні DJI Mini 2. Від одного заряду дрон може протриматися у повітрі до 30 хвилин, максимальна швидкість польоту складає 16 метрів не секунду. FIMI X8 Mini поступить у продаж 18 квітня за ціною 449 доларів.


Не пропустіть