Більше ніяких списків очікування: браузер Arc нарешті доступний для користувачів Windows 11

Очікування користувачів Windows 11 закінчилося! Після декількох місяців бета-версії компанія The Browser Company нарешті випустила офіційну версію браузера Arc 1.0.1. Тепер користувачі можуть завантажити та використовувати Arc безпосередньо без необхідності приєднуватися до списку очікування.

Однак, є одне “але”: Arc наразі підтримує лише Windows 11. Користувачам Windows 10 доведеться трохи довше чекати своєї черги. Також є гарна новина для користувачів Windows на базі ARM, оскільки в майбутньому планується випуск версії Arc для ARM64. Цікаво, що Windows-версія Arc використовує мову програмування Swift від Apple, подібно до версії для macOS. Це дозволяє браузеру ділитися деяким основним кодом зі своїм Mac-аналогом.

Arc має унікальний інтерфейс з бічною панеллю, яка містить такі функції, як вкладки, бібліотека, мольберти та нотатки, пробіли, збільшення та архівовані вкладки. Він також має деякі інноваційні функції, такі як можливість перейменовувати вкладки, переглядати посилання перед тим, як відкрити їх, і робити нотатки в браузері.

Однак Arc також має деякі недоліки. Він має круту криву навчання через свій новий дизайн і залежність від комбінацій клавіш. Загалом, це багатообіцяючий новий браузер з деякими інноваційними функціями, але дехто може стверджувати, що він ще не готовий до масового впровадження. Що ж, з абсолютно новою базою користувачів ми скоро дізнаємося, що люди думають про цей браузер.

Завантажити Arc Browser можна тут.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть