Стало відомо, як виглядатиме Samsung Galaxy S21+

Компанія Samsung повинна незабаром випустити нові флагманські смартфони Galaxy S21, Galaxy S21+ та Galaxy S21 Ultra. Зараз видання Gizchina опублікувало CAD-рендери Samsung Galaxy S21+ з посиланням на інсайдера, який залишився анонімним, але пов’язаний з Samsung або компаніями-партнерами.

Samsung Galaxy S21+ досить схожий на Galaxy S21, і його камера також складається з трьох модулів. Смартфон буде оснащений плоским дисплеєм з діагоналлю 6.7 дюйма, фронтальна камера буде врізана у верхній центральній частині дисплея. Модель буде досить тонкою – товщина складе 7.85 міліметра, але при цьому ширшою, ніж попередник. Поки невідомо, скільки буде важити новий смартфон.

Нам вже відомо, що Samsung Galaxy S21+ буде оснащений флагманським чіпсетом Qualcomm Snapdragon 875 (або Samsung Exynos 2100, в залежності від ринку). За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 4660 мАг, при цьому швидкість зарядки складе лише 25W, що досить дивно, враховуючи немалу ціну моделі (Galaxy M51 з ціною, яка приблизно втричі нижче, підтримує таку саму зарядку). Також очікується, що модель отримає оновлений основний модуль камери на 108 МП.

Samsung на даний момент не розкриває жодних деталей про нові моделі – нам залишається чекати до презентації. Тим не менше, з часом буде все більше інформації. Слід також врахувати, що цього разу витоки про нові смартфони Samsung з’являються раніше, ніж звично, що може свідчити про те, що компанія проведе презентацію раніше, ніж звично. Скоріш за все, раніший випуск Galaxy S21 спричинений поганими продажами модельного ряду Galaxy S20.

Джерело Gizchina

Не пропустіть