Sony продала 50 мільйонів консолей PlayStation 5 та може перевершити рекорд PS4

Компанія Sony оголосила, що продажі PlayStation 5 досягли вражаючої позначки у 50 мільйонів штук. Це свідчить не тільки про успішні темпи реалізації консолі, а й про відмінну підтримку глобальної геймерської спільноти.

Джим Райан, глава Sony Interactive Entertainment, зауважив: “Ми вдячні всім нашим гравцям за те, що вже вирушили у подорож з PS5. Це святковий сезон, коли ми маємо повну пропозицію консолей PS5, тож кожен, хто має бажання, може придбати її.”

Відзначимо, що цей ріст продажів є частиною загального відновлення ринку консолей, очікуваного до кінця року. Ampere Analysis прогнозує зростання ринку на 7,2%, до $60,9 мільярда.

Ще однією вагомою причиною цього досягнення є поліпшення доступності PS5 та лінійка ігор, серед яких Spider-Man 2 від Sony, Starfield від Microsoft та The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom від Nintendo.

Попри вихід PlayStation 5 у складний час з дефіцитом компонентів, Sony зуміла подолати труднощі поставок та навіть замахнутися на можливе перевершення рекорду PS4 у найближчому майбутньому, яка розійшлася тиражем понад 117 мільйонів одиниць.

Хоча Microsoft здобула публічний інтерес, придбавши Activision Blizzard за $75 мільярдів, консоль Xbox відстає від Sony та Nintendo у сумарних продажах. Продажі PS5 в цьому році зросли на 65%, у той час як продажі Xbox зменшилися на 15%. Продажі консолі Switch від Nintendo також знизилися на 18%.

Джерело Business Wire

Не пропустіть