Snapdragon 888 виявився проблемним процесором

Компанія Qualcomm, презентувавши свій новий флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, заявила про те, що він буде більш енергоефективним та холодним, ніж його попередник, що очікувано через перехід на п’ятинанометровий техпроцес, в той час як у Snapdragon 865 використовувся семинанометровий техпроцес. Але, на жаль, не все так райдужно, як очікувалось – це показують перші тести Xiaomi Mi 11, який оснащений цим самим чіпсетом Snapdragon 888.

Смартфон був протестований у Geekbench, GFXBench, AnTuTu, 3DMark, PUBG:Mobile та Genshin Impact. Чіпсету вдалося перевершити в плані продуктивності і попередній Snapdragon 865, і Apple A13 Bionic у бенчмарку Geekbench. При тестуванні в AnTuTu смартфон розрядився на 4 відсотки, що непогано, але нагрівся на 12 градусів, що більш ніж вдвічі перевищує нагрів інших топових смартфонів.

У тестах PUBG:Mobile та 3DMark Wild Life не було жодних проблем з енергоефективністю – вона приблизно на рівні флагманського минулорічного Xiaomi Mi 10 Pro. За 30 хвилин ігрового процесу смартфон сів на 9 відсотків. Під час гри в Genshin Impact буквально за 10 хвилин смартфон нагрівся до 50 градусів, після чого, через тротлінг, частота кадрів знизилася вдвоє – з 60 кадрів на секунду до 30. На даний момент невідомо, коли будуть виправлені проблеми і чи будуть вони виправлені, але є надія на те, що проблема у програмному забезпеченні Xiaomi Mi 11.

Джерело NotebookCheck
Не пропустіть