Смартфон Vivo Nex 3 не поступився Apple iPhone 11 в тесті камер

Спеціаліст протестував смартфони Vivo Nex 3 і Apple iPhone 11, порівнявши роботу їх камер. На його думку, китайський девайс не поступився американському конкуренту за якістю фотографій.

Блогер, який користується великою популярністю і авторитетом серед фоловерів, вирішив з’ясувати, хто з двох виробників надає кращі умови для любителів фотографії. Відомо, смартфон Vivo Nex 3 отримав три датчика, головним з яких є модуль з дозволом 64 Мп – об’єктив ISOCELL Bright GW1 виробництва Samsung. Інші дві камери виконують роль допоміжних і отримали продуктивність по 13 Мп. У Apple iPhone 11 ці показники значно скромніші, але за рахунок програмного забезпечення, потужності процесора і ідеальної апаратної сумісності два модуля по 12 Мп дозволяють робити дуже якісні знімки.

Експерт порівняв зображення, отримані за допомогою обох пристроїв, і прийшов до висновку, що Vivo Nex 3 не поступився Apple iPhone 11 в тесті камер. За його особисту думку, китайський “розумний” телефон навіть має деяку перевагу. Головною ж відмінністю двох пристроїв є їх вартість.

Не пропустіть