Серйозний конкурент Redmi K40 готується до виходу

Компанія iQOO, яка є суббрендом Vivo, відома, у першу чергу, своїми доступними флагманськими рішеннями, і зараз стало відомо про новий iQOO Neo 5. Очікується, що смартфон вийде наступного місяця та стане конкурентом Redmi K40, а у Мережі вже є живі зображення та характеристики цієї моделі.

Інформація з’явилася на сторінці анонімного користувача Weibo. На ньому можна побачити не лише дисплей з вирізом під фронтальну камеру, але й перелік деяких основних апаратних складових. За роботу смартфона буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 870, в парі з яким працюватиме 8 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті при цьому складе 128 ГБ.

Згідно з інсайдерськими даними, iQOO Neo 5 буде оснащений OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц. За автономність будуть відповідальні два окремі акумулятори, з чого можна зробити висновок, що смартфон буде підтримувати технологію дуже швидкої зарядки. З коробки модель працюватиме під управлінням операційної системи Android 11 з оболонкою OriginOS.

Очікується, що ціна моделі складе близько 410 доларів, тобто ціна буде приблизно на рівні з базовими моделями Redmi K40. Нагадаємо, що у модельному ряду Redmi K40 також повинен бути смартфон зі Snapdragon 870, який буде коштувати приблизно стільки ж.


Не пропустіть