Samsung підтвердила, що Galaxy S21 з підтримкою S Pen з’явиться в січні

Компанія Samsung запустить серію Galaxy S21, яка отримає підтримку S Pen, в січні. Це підтвердив Те Мун Ро (TM Roch), президент і глава мобільного підрозділу Samsung. Крім того, він також поділився успіхами компанії в 2020 році і розповів, що вона планує зробити в наступному році.

Підтримка S Pen, швидше за все, буде обмежена Galaxy S21 Ultra, а також може бути додана в складані смартфони серії Z, хоча Ро поки й не розповів подробиць.

Ро заявив, що Samsung планує розширити своє портфоліо складаних пристроїв. Він також натякнув, що інноваційний форм-фактор стане більш доступним. Якщо вірити чуткам, Samsung випустить чотири складаних пристрої Galaxy Z в 2021 році.

І це ще не все, над чим працює Samsung. Ро натякнув, що компанія вдосконалює роботу камери. Якщо вірити чуткам, S21 Ultra отримає основний датчик наступного покоління роздільною здатністю 108 Мп, а перископ матиме 10-кратне збільшення (на додаток до більш традиційного модулю зума).

Що стосується успіхів Samsung в 2020 році, президент і глава мобільного підрозділу Samsung зауважив, що Galaxy Z Fold 2 аудиторія зустріла відмінно. За його словами, компанія приділяє більше уваги екологічності і працює над продовженням терміну служби продукції.

В 2021 році можливості штучного інтелекту пристроїв Galaxy будуть розширені. Ро пообіцяв, що Новий рік буде грандіозним.

Джерело gsmarena
Не пропустіть