Samsung Galaxy Tab Active 3 отримає флагманський чіпсет Exynos дворічної давності

Компанія Samsung планує випустити новий захищений планшет вже найближчим часом, і зараз цей пристрій пройшов сертифікацію у Bluetooth SIG. Компанія сертифікувала під цією назвою 5 версій з різними кодовими модельними номерами.

Деякі моделі будуть підтримувати лише Wi-Fi, деякі – LTE, причому з підтримкою двох SIM-карт. Одна з моделей з’явилася в Geekbench, завдяки чому стало відомо, що планшет працюватиме на чіпсеті Exynos 9810, який був у позаминулорічному Galaxy S9 та минулорічному Galaxy Note 10 Lite.

Цей чіпсет включає в себе чотири ядра Samsung M3 з частотою 2.7 ГГц та чотири ядра Cortex-A55, а також графічне ядро Mali-G72 MP18, тому цей чіпсет справді можна назвати продуктивним. Цей чіпсет досить старий, але минулорічний Tab Active Pro отримав Qualcomm Snapdragon 710, тому це досить важливе покращення. Також планшет отримає 4 ГБ оперативної пам’яті та операційну систему Android 10.

Також з’явилися фото планшета, на який показано, що він отримає три піддисплейні фізичні кнопки. Керувати планшетом можна буде, навіть якщо дисплей мокрий або забруднений. За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 4900 мАг. На даний момент невідомо, якою буде діагональ дисплея, але схоже на те, що він отримає восьмидюймовий дисплей, як у Galaxy Tab Active 2.

Джерело GSMArena

Не пропустіть