“S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля” вийде 5 вересня 2024: названа причина чергового переносу

Студія GSC Game World оголосила остаточну дату виходу гри “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля”. Реліз запланований на 5 вересня 2024 року для ПК та консолей Xbox Series X|S. Але чому і цей термін може варто приймати з певним сумнівом?

У листопаді минулого року, під час Gamescom 2023, GSC Game World вирішили організувати невелике подіумне святкування для фанатів. Гравці мали змогу вперше особисто протестувати демо “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля” та поділитися своїми враженнями.

За цей час гра встигла здобути велику увагу та визнання завдяки своїй атмосфері та стилем, які є властивими серії S.T.A.L.K.E.R. Тисячі гравців з усього світу зробили свій внесок, поділившись враженнями та фідбеком.

Однак, виявилося, що технічні аспекти гри вимагають додаткового часу на доопрацювання. Гравці виявили ряд недоліків, які, за словами розробників, потребують серйозного виправлення.

І от настав момент правди. GSC Game World прийняли важке рішення: затримати реліз гри до 5 вересня 2024 року. Розробники визнали, що, попри заздалегідь запланований реліз у першому кварталі 2024 року, гра потребує додаткового часу для доопрацювання та полішингу.

Зрозуміло, така новина може розчарувати фанатів, але розробники переконують, що кожна затримка має свої технічні обґрунтування та спрямована на створення максимально високоякісного продукту.

Джерело GSC Game World

Не пропустіть