Нові подробиці про S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля: 40 годин геймплею та 4 варіанти кінцівки

Майже одразу після обрання найочікуванішою грою у номінації PC Gaming Show: Most Wanted та демонстрації трейлера з улюбленим персонажем гравців Бродягою, керівники проєкту S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl розкрили нові деталі. Повідомляється, що гравець може очікувати принаймні на 40 годин захопливого геймплею та чотири різних варіанти закінчення.

За словами Євгена Григоровича та Марії Григорович, головного розробника та виконавчої продюсерки відповідно, гравець прийматиме важливі рішення, які впливатимуть на розвиток подій та закінчення гри. Також розкрито, що гра буде мати повноцінний режим невидимості (стелс), а гравець зможе впливати на оточуючий світ, знищуючи перешкоди.

Розробники акцентували на використанні передових технологій, таких як рушій Unreal 5, для створення великого та безшовного відкритого світу. Велика система освітлення додає реалізму переходам між днем і ніччю та різноманітним погодним умовам.

Щодо системних вимог, розробники ставлять перед собою завдання досягти стабільних 60 fps на Xbox Series X та 30 fps на Xbox Series S у режимі продуктивності, або 30 fps у режимі якості. Гравці на ПК зможуть запустити гру навіть на GTX 1060, але з мінімальними налаштуваннями графіки.

Реліз «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» заплановано на I квартал 2024 року для Windows ПК та Xbox Series X|S, і обіцяє приємно здивувати фанатів ігор та шанувальників серії.

Джерело Gamersky

Не пропустіть