Розкрито ціни на модельний ряд iPhone 12

Постачальник численних витоків Джон Прозер повідомив, що готує оновлену цінову стратегію для серії iPhone 12, яка включає підвищення ціни тільки на одну модель. Варто зазначити, що ця інформація ще може змінитися, оскільки пристрої будуть офіційно представлені восени цього року, а за цей час на вартість може вплинути пандемія коронавіруса і ускладнення у світовій економіці.

iPhone 12 (Mini)

Повідомляється, що Apple планує представити абсолютно нову бюджетну модель iPhone цьогоріч. Маркетингова назва новинки ще не підтверджена, а в звітах передбачається, що смартфон отримає 5,4″ OLED-дисплей зі зменшеним вирізом і тоншими рамками навколо екрану. Також згадується алюмінієвий корпус і подвійна основна камера.

Очікується, що новий модельний ряд буде представлений разом із процесорами наступного покоління A14 Bionic з підтримкою мереж п’ятого покоління 5G. Вартість цього iPhone, за словами Джона, складе 649 доларів.

iPhone 12 (Plus / Max)

На заміну iPhone 11 прийде 6,1″ iPhone 12 з OLED-екраном, зменшеним вирізом, алюмінієвим корпусом і подвійною основною камерою. Не обійдеться без процесора A14 Bionic і 5G. Його вартість складе 749 доларів.

iPhone 12 Pro

Цей смартфон отримає 6,1″ OLED-екран зі зменшеним вирізом, тонкі рамки, камеру з трьома об’єктивами і датчик LiDAR. Повідомляється, що ця модель буде підтримувати мережі 5G з технологією mmWave. Якщо вірити чуткам, цей пристрій отримає частоту оновлення екрану ProMotion 120 Гц. Він буде продаватися за 999 доларів.

iPhone 12 Pro Max

Замикає модельний ряд смартфон з індексом Max, який отримає найбільший OLED-дисплей з діагоналлю 6,7″, а також більш потужну батарею. В іншому пристрій буде відповідати стандартній версії Pro. Його вартість складе 1099 доларів.

Джерело phoneArena.com
Не пропустіть