Розкрито остаточний дизайн iPhone SE 2022

Компанія Apple працювала над iPhone SE третього покоління вже більше року, і зараз у Мережі починають з’являтися остаточні дані про те, якими будуть його характеристики та дизайн. Раніше була інформація про те, що смартфон отримає оновлене апаратне забезпечення, але залишиться з таким самим дизайном, як і його попередник, але зараз все схоже на те, що він виглядатиме більш сучасно.

У Мережі вже з’явилися нові CAD-рендери, які демонструють дизайн нового iPhone SE 2022. Задня панель досить схожа на попереднє покоління: тут використовується та сама одинарна камера та LED-спалах. Габарити так самі, як у попередника: 138.4 х 67.3 х 7.3 міліметра.

На фронтальній панелі неозброєним оком можна побачити зміни: кнопки Touch ID немає, рамки мінімальні, зверху дисплея є виріз під фронтальну камеру та систему датчиків TrueDepth. На правій грані розташована кнопка ввімкнення та лоток під SIM-карту, а на лівій – кнопка регулювання гучності та перемикач режимів. В цілому, дизайн більше схожий на iPhone XR, ніж на iPhone SE попереднього покоління.

Очікується, що iPhone SE 2022 буде використовувати новий чіпсет Apple A14 Bionic аббо Apple A15 Bionic, і гарантовано буде підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління. Слід зазначити, що дизайн iPhone може відрізнятися від CAD-рендерів, але загальні тенденції мають бути збережені. Інформація про достовірність існуючих витоків має підтвердитись вже найближчим часом, бо до презентації залишилося вже не так багато часу.

Не пропустіть