Розкрито характеристики середньобюджетного Lenovo Tab M10 5G

Компанія Lenovo працює над кількома планшетами, які, у першу чергу, відносяться до преміального цінового сегменту. Зараз стало відомо про те, що Lenovo працює над доступним планшетом, який вийде під назвою Lenovo Tab M10 5G. Ця модель матиме діагональ близько 10 дюймів, вона фігурує під кодовим модельним номером TB-X607Z.

За роботу відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 690 5G, який виготовлений за 8-нанометровим техпроцесом. Він включає 6 ядер Kryo 560, які працюють на частоті 1.7 ГГц, а також 2 ядра Kryo 560 Gold з частотою 2.0 ГГц., графічний адаптер Adreno 619L та інтегрований 5G-модем X51.

Вже відомо, що з коробки модель працюватиме під управлінням операційної системи Android 11. Нещодавно пристрій пройшов тестування у бенчмарку GeekBench, що підтвердило, що він оснащений чіпсетом Qualcomm Snapdragon 690G, в парі з яким працює 6 ГБ оперативної пам’яті.

На даний момент про Lenovo Tab M10 5G немає інших подробиць, але очікується, що вони будуть з’являтися по мірі того, як модель буде готуватися до виходу. Очікується, що вони вийдуть разом з Lenovo Pad Pro.Не пропустіть