Розкрито характеристики Honor 60 та Honor 60 Pro

У Мережі з’явилися якісні рендери нових смартфонів Honor 60 та Honor 60 Pro, що повинні бути презентовані вже 1 грудня. Поки що ключова відмінність в дизайні старшої та молодшої моделей – у Honor 60 Pro використовується екран, загнутий з чотирьох сторін, тоді як у молодшої – лише з двох.

У обох варіантах використовується основна потрійна камера з трьома сенсорами, головний з яких матиме роздільну здатність 108 МП, має бути підтримка оптичної стабілізації. Також відомо, що фізичний розмір сенсорів має вирости. У вирізі в дисплеї будуть використовуватися фронтальні камери 50 МП.

Обидві моделі будуть використовувати AMOLED-дисплеї з діагоналлю 6.67 дюйма, роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц. За роботу обох моделей буде відповідальний нещодавно презентований Qualcomm Snapdragon 778G Plus 5G (нагадаємо, що в попередньому поколінні використовувалася його стандартна версія – Qualcomm Snapdragon 778G).

У обох моделях буде використовуватися піддисплейних сканер відбитків пальців. У випадку Honor 60 та Honor 60 Pro має підтримуватися швидка зарядка потужністю 60W, об’єми акумуляторів при цьому невідомі. Також є інформація про модель Honor 60 SE, яка має бути оснащена швидкою зарядкою потужністю 40W, але більше інформації про цю модель немає.Не пропустіть