Розкрито дизайн гнучкого Samsung Galaxy Z Flip 3

Нещодавно у Мережі вже з’являлися рендери Samsung Galaxy Z Flip 3, з яких нам стало відомо, що модель отримає збільшений дисплей та потрійну камеру. Тоді стало відомо про чорний, зелений, бежевий та світло-фіолетовий варіанти. Зараз стало відомо, що Samsung розробляє також варіанти у сірому, білому, рожевому і темно-синьому кольорах.

Тепер у Мережі з’явилися рендери Samsung Galaxy Z Flip 3, на яких модель демонструється у всіх кольорах, що будуть доступні. Що важливо, доступність різних кольорів може залежати від регіону. Очікується, що на європейський ринок Samsung Galaxy Z Flip 3 вийде у чорному, зеленому, бежевому та фіолетовому кольорах. Крім того, можливо, компанія буде стимулювати продажі, випускаючи нові варіанти вже після релізу основних.

Слід також нагадати, що компанія зареєструвала на декількох континентах назви Armor Frame, Armor Skin, Armor Layer та Pro-Shield. Всі ці назви вказують на розробку нової рамки смартфона, яка буде більш витривалою, ніж алюмінієва, яка на даний момент використовується у рішеннях компанії. Завдяки цьому смартфон стане більш стійким до падінь та подряпин.

Також відомо, що новий Samsung Galaxy Z Fold 3 та Samsung Galaxy Z Flip 3 будуть захищені за стандартом IP. Це означає, як мінімум, що у них буде захист від незначного попадання води, хоча це може означати і значно більш серйозний захист.

Не пропустіть