Розкрито дату презентації Windows 11 та подробиці про запуск

Компанія Microsoft офіційно повідомила, що реліз її нової операційної системи Windows 11, що була анонсована в червні цього року, відбудеться вже 5 жовтня цього року (нагадаємо, що інсайдерські дані вказували на те, що вихід запланований на 20 жовтня). Операційну систему можна буде безкоштовно встановити на комп’ютерах, що офіційно підтримуються та мають Windows 10. Майбутні комп’ютери, що поступлять у продаж після її виходу, будуть поставлятися вже з новою ОС.

Безкоштовно оновлення розпочнеться в день релізу та стане доступним на сумісних пристроях через “Центр оновлення”, як і інші оновлення. Усі пристрої, що підходять за системними вимогами, гарантовано отримають сповіщення про можливість безкоштовного оновлення вже до середини наступного року. Перевірити, чи можливе оновлення на даний момент, можна буде у розділі Параметри/Центр оновлення Windows, де слід вибрати пункт “Перевірити наявність оновлень”.

Те, коли той чи інший користувач сумісного з Windows 11 пристрою отримає оновлення, залежить лише від конкретного пристрою. Нагадаємо, що нещодавно компанія Microsoft опублікувала виправлену версію PC Health Check, що дозволяє перевірити пристрій на сумісність з новою ОС. Мінімальні системні вимоги компанія Microsoft опублікувала раніше. Окрім цього, у компанії порадили перенести всі важливі дані на OneDrive. Користувачі, що хочуть продовжувати використовувати Windows 10, будуть отримувати всі оновлення до 14 жовтня 2025 року.

Нагадаємо, що Windows 11 отримала достатньо багато нововведень. До них слід віднести новий дизайн системи та звуки, оновлений Пуск, нові можливості багатозадачності та віджети. Крім цього, компанія відчутно покращила ОС для геймерів, додавши підтримку DirectX12 Ultimate, DirectStorage та Auto HDR. Також була додана можливість встановлювати Android-додатки через Microsoft Store та покращено функціональність ОС для людей з особливими потребами.

Не пропустіть