Redmi Note 10 отримають MediaTek Dimensity 720 та 820

Недавно видання GSMArena опублікувало інформацію про те, що один зі смартфонів модельного Redmi Note 10 працюватиме на чіпсеті Dimensity 820. Зараз стало відомо, що компанія готує ще один смартфон, який стане частиною цього модельного ряду та працюватиме на чіпсеті MediaTek Dimensity 720. Ці смартфони стануть першому у модельному ряду Redmi Note з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління.

Можливо, смартфон на MediaTek Dimensity 720 буде називатися “Redmi 10”, або ж ми побачимо Redmi Note 10 та Redmi Note 10 Pro відповідно, залежно від того, чи планується ще одна, ще більш просунута версія. Нагадаємо, що на даний момент вже є смартфон Redmi на MediaTek Dimensity 820 – Redmi 10X 5G, який поки залишається ексклюзивним для ринку Китаю.

Очікується, що ці моделі Redmi вийдуть на міжнародному ринку, тому ця модель з модельного ряду Redmi Note 10 стане першому на нашому ринку з MediaTek Dimensity 820. Нагадаємо, що раніше компанія MediaTek розповіла, що чіпсети Dimensity почнуть широко розповсюджуватися вже у третьому кварталі 2020 року, і цей квартал вже закінчується.

Джерело GSMArena
Не пропустіть