Realme Buds Air 2 Neo офіційно презентовано

У кінці лютого цього року компанія Realme презентувала свої навушники Realme Buds Air 2 у Індії. Згодом ці навушники вийшли у інших країнах. Зараз компанія презентувала більш доступну версію цих бездротових навушників, яка отримала назву Realme Buds Air 2 Neo. Модель буде доступною за ціною 53 долари.

Нові Realme Buds Air 2 Neo мають дизайн, який нагадує Realme Buds Q. Нагадаємо, що у Realme Buds Air Neo був такий самий дизайн, як у Realme Buds Air. Нова модель доступна у чорному та сірому кольорах. Навушники оснащені 10-міліметровими драйверами та захищені за стандартом IPX5.

Навушники підключаються до девайсів через Bluetooth 5.2, у них є підтримка кодеків AAC та SBC. Головною фішкою навушників є активне поглинання шумів (ANC) та поглинання шумів з урахуванням середовища (ENC), що забезпечується чіпом Realme R2. Компанія заявляє, що навушники у режимі активного поглинання шумів можуть знижувати рівень зовнішнього шуму на 25 децибел.

З інших фішок навушників слід звернути увагу на режим низької затримки та Google Fast Par, жести для сенсорного управління та підтримку додатку Realme Link. Автономність з увімкненим поглинанням шумів складає 5 годин, а без – 7 годин. За допомогою зарядного кейсу можна збільшити автономність до 20 годин з активним поглинанням шумів та до 28 годин без неї.

Не пропустіть