Презентовано ультрабюджетний Samsung Galaxy A03

Компанія Samsung офіційно презентувала дуже доступний смартфон Galaxy A03 (до цього, нагадаємо, компанія випустила Galaxy A03s та A03 Core). На даний момент ціна смартфона не розкрита, але очікується, що вона буде на рівні близько 100 доларів. Модель буде доступна в чорному, червоному та синьому кольорах.

Незважаючи на доступну ціну, модель має досить непогані характеристики: за автономність відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, інформації про швидку зарядку немає. Об’єм оперативної пам’яті складає від 3 до 4 ГБ, об’єм внутрішньої пам’яті складає 32, 64 або 128 ГБ.

Модель оснащена IPS-дисплеєм з діагоналлю 6.5 дюйма та роздільною здатністю HD+. Зверху дисплея є краплеподібний виріз під фронтальну камеру з роздільною здатністю 5 МП. Роздільна здатність основної камери складає 48 МП, є допоміжний 2 МП, що непогано для цього цінового сегменту.

За роботу моделі відповідальний восьмиядерний чіпсет з частотою 1.6 ГГц (раніше у витоках фігурував Unisoc SC9863A, але він не підходить по конфігурації), а точну модель Samsung не називає. Товщина моделі складає 9.1 міліметра.

Не пропустіть