Презентовано міні-ноутбук GPD Win MAX 2 з Intel Core i7/AMD Ryzen 7 та 32 ГБ оперативної пам’яті

Китайська компанія GPD, що спеціалізується на компактних ігрових пристроях, презентувала новий портативний ноутбук GPD Win MAX 2. Модель доступна з процесором Intel Core i7-1280p або AMD Ryzen 7 6800U, графіка, відповідно – Intel Iris Xe або Radeon 680M.

Портативний комп’ютер отримав до 32 ГБ оперативної пам’яті та оновлену QWERTY-клавіатуру, ігрові контролери та два SSD. Модель має габарити 22.6 x 14.7 x 2.54 сантиметра, а також тонкі рамки дисплея. Він був вперше анонсований у березні 2022 та буде доступний в рамках краудфандингової кампанії пізніше цього року.

На вибір доступні конфігурації з 16 ГБ оперативної пам’яті і SSD об’ємом 1 ТБ, а також 32 ГБ оперативної пам’яті та SSD об’ємом 2 ТБ. Роздільна здатність у іграх складає 1920 х 1200 пікселів. Тут використовується сенсорний дисплей з підтримкою стилуса, сумісного з Microsoft Surface Pen Protocol. У версіях з Intel використовуються два роз’єми Thunderbolt, у AMD – USB4 з меншим енергоспоживанням, є опціональна підтримка 4G LTE.

Ноутбук має вбудовану камеру, клавіатуру з підсвіткою, активну систему охолодження та чотири динаміки. Доступні кавери з джойстиками, завдяки чому пристрій має варіативний дизайн. Враховуючи характеристики, модель можна віднести до преміального сегменту, і саме такої ціни для GPD Win MAX 2 слід очікувати.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть