Представлено портативний ігровий ДБЖ ROG Mjolnir, який живить систему з RTX 4080 протягом 1 години

Компанія ASUS представила технічні характеристики своєї нової портативної системи безперебійного живлення під назвою ROG Mjolnir Portable Gaming UPS. Тож давайте перевіримо, що може запропонувати ця система.

ДБЖ виконаний у формі молота Тора, що може допомогти вам носити його з собою. Однак компанія ще не розкрила вагу продукту. Він оснащений акумулятором ємністю 768 Вт-год, який, як повідомляється, може забезпечити роботу системи GeForce RTX 4080 протягом 1 години під час гри. Він також пропонує швидке перемикання за 10 мс.

Є LCD-дисплей, який показує споживану потужність в режимі реального часу, а також загальний залишок енергії.

Що стосується виходу, ви отримуєте 4 розетки змінного струму на додаток до двох портів Type-A та двох портів Type-C. Він пропонує 100 Вт вихід для швидкої зарядки PD для підтримуваних пристроїв. Крім того, з цим ДБЖ ROG у формі молота ви також отримуєте бездротову зарядку Qi2 з підтримкою стандарту MagSafe. Тож ви можете брати його з собою на вулицю і використовувати як павербанк для своїх портативних пристроїв, таких як телефони та ноутбуки. Він також підтримує сонячну підзарядку для збільшення часу автономної роботи ваших пристроїв.

До нього також додається ліхтарик, який можна прикріпити до ручки на магніт і освітити кімнату під час відключення електроенергії.

Він оснащений LFP (літій-залізо-фосфатним) акумулятором, який має багато переваг над іншими літієвими акумуляторами. Ця технологія батареї безпечніша, оскільки не містить кисню. Крім того, LFP-акумулятори довше зберігають свій ресурс порівняно з літій-іонними акумуляторами. Отже, портативний ігровий ДБЖ ROG Mjolnir може бути корисним для тривалого використання.

Компанія поки що не оголосила ціну на новинку. На сайті компанії продукт згадується як «Coming Soon» («Незабаром»).

Джерело Gizmochina

Не пропустіть