Представлено концепт смартфона iPhone 14 Pro

І хоча iPhone 13-й серії вийшли зовсім недавно, в мережі вже активно говорять про майбутні моделі. Автор YouTube-каналу ConceptsiPhone поділився власним баченням дизайну iPhone 14 Pro, заснованому на численних чутках.

Рендери ConceptsiPhone пропонують мінімальні зміни в порівнянні з поточними моделями. Мабуть, найбільшим проривом має стати відмова від застарілого «чубчика». Замість нього передбачено невеликий отвір для фронтальної камери, а ось сенсори, що забезпечують роботу Face ID, доведеться прибрати під дисплей.

Крім того, тильні камери більше не виступають, а вся задня частина смартфона покрита цілісним листом скла і нагадує iPhone 4. Сенсор Touch ID автор розмістив в бічній кнопки включення. Присутній також роз’єм USB Type-C, чого вже давно чекають багато користувачів.

На відео можна побачити різні колірні варіанти, включаючи матовий чорний, фіолетовий, синій і бронзовий. Варто розуміти, що це всього лише авторський концепт, а значить, майбутній iPhone може виявитися абсолютно іншим.

Не пропустіть