Ощадбанк дозволяє перетворити смартфон у термінал

З початку цього року РРО або програмний касовий апарат – обов’язкова умова при роботі для більшої частини ФОП другої-четвертої груп. Тепер стала доступна ще одна альтернативна можливість, яку пропонує Ощадбанк – програмне РРО, яке передбачає сервіс сервіс фіскалізації оплати як готівковим, так і безготівковим способом. Нові можливості стали доступними через мобільний додаток ОщадPAY.

У новому сервісі передбачено можливість використовувати смартфони без жодних додаткових девайсів (потрібна лише модель з модулем NFC та операційною системою Android 8.0 та новіші), в ролі POS-термінала. Розробку та підтримку сервіса здійснює компанія УКР.ПЕЙ.

Є пропозиція єдиного тарифу з еквайрингом через ОщадPAY, при цьому комісія складає 1.7 відсотка без додаткових платежів при умові, що платіж зараховується на банківський рахунок. Підключити ПРРО у пілотний період можна повністю безкоштовно. Нагадаємо, що до цього у ПриватБанку тариф еквайрингу був знижений до 1.8 відсотка, а також була додана послуга “Термінал”, що також дозволяє додати Android-смартфону з підтримкою NFC послугу терміналу.Не пропустіть