Опубліковано рейтинг найбільш інноваційних компаній 2021 року

У Мережі з’явився рейтинг найбільш інноваційних фірм 2021 року, який опублікувала компанія Boston Consulting Group (BCG). Перше місце у ньому зайняла компанія Apple, також у топ-5 увійшли холдинг Alphabet (якому належить Google), та компанії Amazon, Microsoft та Tesla.

У компанії Boston Consulting Group зауважили, що кількість компаній, які назвали інновації своїм головним пріоритетом, цього року збільшилося до 75 відсотків (на 10 відсотків більше, ніж минулого року), що є рекордним показником. Безумовно, пріоритет – це добре, але також важлива послідовна робота над ними.

Тут все трохи гірше, оскільки декларативно над інноваціями хоч і працюють 75 відсотків, але реально інвестували в це менше 50 відсотків від цих компаній. У Boston Consulting Group такі компанії називають “реальними інноваторами”. Компанія склала також топ-50 таких компаній.

Серед цих компаній є багато ключових виробників вакцин від коронавірусу COVID-19: 10-те місце зайняла Pfizer, 20-те – Johnson & Johnson, 42-е – Moderna, а 49-те – AstraZeneca. Крім цього, у список ввійшли Huawei, Facebook, Toyota, Nike, Xiaomi, Ikea, Adidas та багато інших компаній.Не пропустіть