OPPO анонсувала ще 3 стандарти для зарядки

Нові технології зроблять процес зарядки ще швидшим

Нещодавно компанія OPPO анонсувала нову технологію швидкої зарядки, потужність якої складає 65 Вт. Після цього представники показали готове рішення і розповіли, коли почнеться продаж зарядки.

Тепер же бренд анонсує ще дві технології, які стосуються заряду пристрою. Це бездротова зарядка Flash Charge потужністю в 30 Вт і зарядка VOOC 4.0, більш доступна, тому підходить для дешевих смартфонів.

Що стосується SuperVOOC 2.0, то ця технологія, за заявою виробника, здатна повністю зарядити акумулятор смартфона ємністю 4000 мАг за 32 хвилини хвилин. При цьому на 27% смартфон зможе заряджатись всього за п’ять хвилин. Для виробництва такої швидкої зарядки виробник
використав напівпровідники з нітриду галію, які також дозволили зменшити розмір мережевого адаптера. А для безпеки в самому зарядному пристрої, кабелі та смартфоні в сумі передбачені п’ять ступенів захисту. На ринку такі ЗП потужністю 65 Вт повинні з’явитися 10 жовтня, одночасно з анонсом смартфона Reno Ace.

Бездротова 30-ватна зарядка VOOC Flash, таким чином, зарядить АКБ на 4000 мАг за 80 хвилин. Технологія сумісна зі стандартом Qi і може використовуватися спільно з будь-якими пристроями, потужністю 5 або 10 Вт. Вендор стверджує, що для захисту від перегріву був прийнятий ряд заходів безпеки, включаючи функцію виявлення сторонніх об’єктів на поверхні зарядної станції.

Провідна технологія VOOC 4.0 потужністю 20 Вт, стала на 12% швидша за VOOC 3.0. За допомогою такого адаптера можна, як стверджує компанія, «заправити» акумулятор ємністю 4000 мАг на 67% за 30 хвилин і на 100% – за 73 хвилини. Фірмовий алгоритм VFC дозволяє скоротити час зарядки останніх 10% ємності батареї. Дата початку продажів пристроїв з підтримкою технологій VOOC Flash і VOOC 4.0 буде оголошена пізніше.

Джерело ОРРО
Не пропустіть