Google випустила апдейт для Photos

Зокрема, стало легше приховувати небажані спогади.

Компанія Google переглянула свій додаток Photos для Android і iOS, щоб привести його у відповідність до сучасних вимог користувачів. Апдейт приносить новий дизайн призначеного для користувача інтерфейсу, інтерактивну карту в розділі пошуку і оновлену іконку безпосередньо додатка.

Тепер в додатку замість чотирьох вкладок є лише три: Photos, Search і Library.

Основний розділ «Фотографії» тепер складається з великих, більш щільно упакованих мініатюр, які автоматично відтворюють відео. Карусель Memories також стала більшою, і в ній тепер буде відображатися більше типів спогадів, в тому числі найкращі фотографії користувача і його близьких друзів або сім’ї, поїздки і навіть найяскравіші моменти минулого тижня. Також з’явилася можливість приховувати небажані спогади.

Вкладка «Пошук» допоможе швидко знайти стару фотографію, грунтуючись на тому, що, де і кого ви фотографували. Користувачі також зможуть шукати фотографії, масштабуючи карту.

Вкладка «Бібліотека» стала більш універсальною — тепер вона включає в себе розділ «Альбоми», а також обрані фотографії, архів і кошик. Таким чином Google визнає, що у людей є гігантські колекції, які не завжди добре організовані.

Змінили розробники й іконку додатка — вона отримала більш заокруглені лінії.

Оновлена версія Google Photos почне розповсюджуватися цього тижня.


Джерело TheVerge

Не пропустіть