Огляд realme 10 Pro+: стильний, потужний, бюджетний

Українська аудиторія вже добре знайома з компанією Realme – бренд з року в рік презентує для нашого ринку цікаві доступні рішення, причому як у субфлагманському сегменті, так і в бюджетному. Нещодавно компанія презентувала нове покоління своїх доступних смартфонів – realme 10, і у ньому дуже виділяється топова модель, realme 10 Pro+.

Огляд realme 10 Pro+
realme 10 Pro+ та realme 10

Смартфон цікавий дуже багатьма моментами, але основна увага тут присвячена дизайну. Модель має справді флагманський вигляд, і у першу чергу – завдяки дисплею зі загнутими гранями та дуже тонкими рамками. Тут використовується шикарний AMOLED-дисплей, потужний чіпсет, хороший акумулятор, і загалом смартфон явно вартий нашої уваги. Ми змогли протестувати цю модель та готові поділитися своїми враженнями від її використання.

Огляд realme 10 Pro+
realme 10 Pro+ та realme 10

Характеристики realme 10 Pro+

  • Процесор: MediaTek Dimensity 1080 (6 нм)
  • Дисплей: 6.7”, AMOLED, HDR10+, 120 Гц, FullHD+
  • Камера: 108 МП + 8 МП (ультраширокий) + 2 МП (макро), 16 МП (фронтальна)
  • Акумулятор: 5000 мАг, швидка зарядка 67W
  • Оперативна пам’ять: 8 ГБ, 12 ГБ (у нашій конфігурації)
  • Внутрішня пам’ять: 128 ГБ, 256 ГБ (у нашій конфігурації)
  • Бездротові стандарти: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2
  • Роз’єми: USB-C
  • Фішки: стереодинаміки, NFC
  • Габарити: 161.5 х 73.9 х 8 міліметра, вага – 175 грамів

Огляд realme 10 Pro+

Дизайн та дисплей

Realme 10 Pro+ – це перший смартфон з номерного модельного ряду Realme, який отримав дисплей зі загнутими гранями, як у флагманських смартфонах Samsung. У нашому випадку модель ще й дуже красивому золотому кольорі, який переливається під світлом. Що важливо, смартфон тонкий та легкий (золота версія трішки товща та важча, але буквально на 0.2 мм та 3 грами, відповідно).

Огляд realme 10 Pro+

Такий дисплей, як у realme 10 Pro+, у цьому ціновому сегменті зустріти справді важко. Починаючи зі загнутих граней та закінчуючи рекордно тонкими рамками – все у його вигляді вказує на преміальність. Якщо мова про характеристики дисплея, тут все також у повному порядку – в моделі використовується AMOLED-дисплей з діагоналлю 6.7 дюйма, роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц, при цьому заявлена сертифікація HDR10+. Словом, і дизайн, і дисплей у цій моделі – це те, у чому вона на голову вища у порівнянні з конкурентами.

Огляд realme 10 Pro+

Програмне та апаратне забезпечення

З коробки смартфон поставляється з Android 13 та останньою Realme UI 4.0. Нова система отримала покращені можливості зарядки, керування відтворенням медіа та приватність. У смартфона є піддисплейний сканер відбитків пальців, який працює досить добре та стабільно. Якщо мова про саму систему, то її ключовими перевагами можна назвати акуратний та мінімалістичний дизайн, гнучкі можливості кастомізації та швидку роботу, причому і в режимі 120 Гц.

За роботу смартфона відповідальний сучасний середньобюджетний чіпсет MediaTek Dimensity 1080, і він демонструє хороші показники у бенчмарках, іграх та повсякденній роботі. Ми тестували топову модель, що оснащена 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ внутрішньої пам’яті, і смартфон “літав” при всіх сценаріях використання. Цієї конфігурації “з головою” вистачить для усіх потреб середньостатистичного користувача, а якщо для вас об’єм пам’яті не критичний, можна розглянути молодшу версію з 8 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті – вона також працюватиме швидко.

Огляд realme 10 Pro+

Камера

У смартфоні досить незвична конфігурація основної камери. Тут дуже крутий головний сенсор Samsung HM6 з роздільною здатністю 108 МП, непоганий ультраширокий 8 МП та макро 2 МП. На жаль, у моделі немає оптичної стабілізації зображення, яка була у головного сенсора Realme 9 Pro+. При зйомці на основний сенсор смартфон демонструє одні з найкращих результатів у своєму ціновому сегменті. Режим 108 МП варто використовувати лише у випадку, коли потрібна максимальна деталізація, але у ньому на фото більше артефактів, ніж при зйомці у стандртаному режимі.

Огляд realme 10 Pro+

Ультраширокий модуль, що спершу не викликав особливого інтересу, показав дуже хороші результати. Фотографії мають хорошу деталізацію, непогану контрастність і, що важливо – на них майже немає шумів. Макро модуль з роздільною здатністю 2 МП явно не призначений для щоденного використання, і може показати як хороші, так і не дуже результати. Фронтальна камера тут просто нормальна – нічого надзвичайного, але на рівні з конкурентами.

Зйомка відео тут не така хороша, як могла би бути при наявності оптичної стабілізації, що було в realme 9 Pro+, але без факторів тряски смартфон знімає досить непогано. Очікувано, найкращі результати демонструє основний модуль, який знімає деталізовані, чіткі відео з хорошим динамічним діапазоном. Відео на ультраширокий модуль виходять непоганими (деталізованими, з низькою кількістю шумів та хорошою кольоропередачею), щоправда, максимальна якість зйомки – 1080P. Можливості зйомки на макро модуль немає.

Автономність та фішки

За автономність смартфона відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, і завдяки 6-нанометровому чіпсету, покращеному дисплею, збільшеному акумулятору та новій ОС він демонструє кращу автономність, ніж його попередник, Realme 9 Pro+. Повний робочий день активного використання, а то й півтора дня, смартфон спокійно витримує. Важлива фішка – підтримка флагманської швидкої зарядки потужністю 67W, причому зарядний блок відповідної потужності поставляється у комплекті. За 15 хвилин смартфон заряджається до 53 відсотків.

У Realme 10 Pro+, як і в його попереднику, встановлені стереодинаміки. Гучність та деталізація у динаміків досить непогана, і загалом до звуку смартфона немає претензій. Варто зазначити, що модель не має джека 3.5 мм, але всі інші звичні фішки на місці – Bluetooth 5.2 з підтримкою aptX HD, NFC для безконтактної оплати та USB-C для зарядки та трансферу даних.

Огляд realme 10 Pro+

Висновки

Realme 10 Pro+ – один з найкращих середньобюджетних смартфонів на даний момент. Дизайн та дисплей моделі поза конкуренцію, але крім нього, вона має й інші переваги – потужну платформу, плавну систему, об’ємний акумулятор з підтримкою швидкої зарядки та хорошу камеру. До недоліків можна віднести лише відсутність оптичної стабілізації, яка була в попередньому поколінні, але якщо для вас цей недолік несуттєвий, realme 10 Pro+ буде одним з найкращих варіантів для покупки.


Не пропустіть