Новий смартфон Oppo може отримати чіпсет Qualcomm Snapdragon 870

Компанія Qualcomm повинна презентувати новий флагманський чіпсет Snapdragon 875, і очікувалося, що разом з ним покажуть і lite-версію чіпсета. Він повинен бути більш доступним і, як очікується, матиме менше фішок та нижчі робочі частоти. Зараз видання GSMArena з посиланням на інсайдера опублікувало інформацію про те, що Oppo працює над смартфоном, який працюватиме на флагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 870.

Новий чіпсет Qualcomm працюватиме на максимальній частоті 3.2 ГГц, якщо мова йде про GPU (мається на увазі флагманське ядро Cortex-X1). Теоретично, цей чіпсет буде потужнішим за Snapdragon 865, але менш потужним, ніж Snapdragon 875, який анонсують вже у грудні цього року. Також очікується вихід Snapdragon 875G, який стане розігнаною версією Snapdragon 875 (по аналогії зі Snapdragon 865 та Snapdragon 865 Plus, але без піврічного інтервалу у виході).

Така стратегія компанії досить зрозуміла, адже Qualcomm Snapdragon 865 коштував для вендорів у два рази більше, ніж Snapdragon 855 минулого року. Через це багато виробників (як, наприклад, Google з її Pixel 5), вибирали не топове, а субфлагманське рішення – Snapdragon 765G. Тепер ця ніша буде заповнена дешевшим, але все одно флагманським чіпсетом Snapdragon 870.

Джерело GSMArena

Не пропустіть