Стало відомо, коли Xiaomi 15 зі Snapdragon 8 Gen 4 з’явиться на ринку

Минулого тижня з’явився звіт, в якому стверджувалося, що Xiaomi має ексклюзивні права на перший запуск майбутньої SoC Snapdragon 8 Gen 4 від Qualcomm, а сьогодні з’явилася нова чутка, яка розповідає нам, коли саме слід очікувати цього запуску. Згідно з інформацією ресурсу Digital Chat Station, перший пристрій на базі Snapdragon 8 Gen 4 орієнтовно з’явиться в середині жовтня.

Якщо попереднє повідомлення про ексклюзивність Xiaomi було точним, це означає, що Xiaomi 15 (і, можливо, 15 Pro разом з ним) стане офіційним в середині жовтня.

Звичайно, багато чого може змінитися з того часу, оскільки ми все ще досить далекі від цього моменту, але варто зазначити, що Xiaomi 14 був анонсований 26 жовтня минулого року. Отже, середина жовтня цього разу означатиме лише презентацію приблизно на один-два тижні раніше, ніж це відбулося у 2023 році – це точно не розтягування.

Зауважте, що цей початковий запуск Xiaomi 15, швидше за все, буде лише для китайського ринку, як це відбувається з флагманами компанії вже кілька років поспіль. Xiaomi 14 дебютував на міжнародному рівні лише в лютому цього року на виставці MWC.

За даними Digital Chat Station, Snapdragon 8 Gen 4 нібито досягає в одноядерному режимі близько 2700 балів, а в багатоядерному – близько 10 000 балів в Geekbench. Кажуть, що його процесор матиме два надвеликих ядра, які працюватимуть на тактовій частоті від 3,6 до 4 ГГц. Витік інформації говорить нам, що слід очікувати відносно великого теоретичного приросту продуктивності як на стороні CPU, так і на стороні GPU.

Джерело GSMArena

Не пропустіть