Sony Xperia 1 VI та Xperia 10 VI: з’явилося ще більше офіційних зображень

Лише кілька годин тому в мережу витекла низка офіційних зображень майбутніх Sony Xperia 1 VI та Xperia 10 VI – моделей, які можуть бути офіційно представлені на заході компанії, що відбудеться 17 травня.

І ось ми маємо ще більше витоків зображень цих двох телефонів, і вони також виглядають досить офіційно. Sony не дуже добре справляється з цими витоками, але ми раді, що можемо побачити неанонсовані пристрої так детально.

Цього разу ми краще розглянули Xperia 10 VI у всіх кольорах (більше зображень з різних ракурсів доступно за посиланням). Як ми вже згадували раніше, Xperia 10 VI позбувся телеоб’єктива свого попередника, і йому доводиться задовольнятися лише основною та надширококутною камерами. Це здається кроком назад, але, можливо, основна камера зможе компенсувати це 2-кратним зумом без втрат, почекаємо і побачимо.

Обидва пристрої матимуть 3,5-мм роз’єм для навушників, і, звичайно, між ними має бути досить велика цінова дельта, оскільки Xperia 1 VI є флагманським пристроєм преміум-класу від Sony цього року. Таким чином, він повинен працювати на базі SoC Snapdragon 8 Gen 3 від Qualcomm, і він буде оснащений потрійною задньою камерою, яка включає перископну телефотокамеру.

Він повинен отримати 12/16 ГБ оперативної пам’яті, тоді як Xperia 10 VI, за чутками, отримає 6/8 ГБ, щоб зробити його дешевшим. 10 VI має більш свіжий дизайн, ніж 1 VI, який здебільшого йде перевіреним і випробуваним шляхом, який раніше пройшов його попередник. Xperia 1 VI матиме акумулятор ємністю 5000 мАг, частоту оновлення екрана 120 Гц і частоту відгуку на дотик 240 Гц.

Менш високий і трохи ширший екран Xperia 1 VI має співвідношення сторін (тепер) 19,5:9, а також значно тонші рамки порівняно з Xperia 10 VI.

Наразі відомо не так багато деталей про 10 VI, але якщо він буде офіційно представлений за кілька тижнів, то ми очікуємо почути про нього набагато більше.

Джерело GSMArena

Не пропустіть