Нові iPhone будуть мати відчутно менший виріз зверху дисплея – розкрито подробиці

Компанія Apple повинна презентувати свої нові флагманські смартфони модельного ряду iPhone 13 вже восени цього року. Минулого місяця у Мережі з’явилися фотографії захисного скла, яке продемонструвало зменшення розміру вирізу, а зараз стало відомо, що компанія Apple шукає поставника нових VCSEL-чіпів, які використовуються для 3D-маппінгу обличчя у нових iPhone 2021 та повинні стати на 40-50 відсотків меншими, ніж у актуальних поколіннях iPhone.

Зменшення розміру цього чіпа матиме ключову роль у зменшенні розміру вирізу. Крім цього, вже відомо, що чіпи такого самого розміру будуть використовуватися у майбутніх iPad Pro, що будуть оснащені сенсором Face ID. Крім цього, через зменшення розміру вирізу Apple доведеться перемістити розмовний динамік на верхню рамку.

Згідно з попередніми даними, нові iPhone 13 будуть оснащені чіпсетами Apple A15 Bionic, які будуть підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління. Відомо, що у двох флагманських Pro-моделей будуть LTPO AMOLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. Крім цього, очікується покращення камер, завдяки якому нові iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max стануть найкращими серед усіх iPhone по якості зйомки.

Нагадаємо, що у модельний ряд iPhone 13, за попередніми даними, повинні ввійти моделі iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max (це робить його ідентичним актуальному, 12-му поколінню). Очікується, що вже з 2022 року компанія Apple може забрати зі свого модельного ряду найменшу модель з індексом mini, але цього року ми ще точно її побачимо.


Не пропустіть