Нова пошта знову доставляє з міжнародних інтернет-магазинів

У компанії “Нова пошта” відновили роботу послуги NP Shopping. За допомогою сервісу можна робити замовлення необхідних товарів через закордонні інтернет-магазини, що не доставляють товари в Україну напряму, і отримувати доставку адресно чи на відділення/поштомати “Нової пошти”.

Зараз працює доставка з магазинів, що розташовані у цих країнах: США, Німеччина, Франція, Іспанія, Великобританія, Польща, Туреччина та Італія. Очікується, що незабаром почнуть доставляти товари і з Китаю. Товари будуть доставляти за такою ж ціною, що й раніше – збільшення ваги прямо пропорційне зниженню вартості. Користувач може розрахувати ціну, використавши спеціальний калькулятор з сайту NP Shopping.

Для використання сервісу NP Shopping слід зареєструватися на офіційному сайті, де через особистий кабінет буде отримана адреса, на яку слід буде оформлювати покупки. Після цього слід обрати магазин, де за раніше вказаною адресою слід буде замовити доставку, після чого зареєструвати трекінговий номер, наданий інтернет-магазином, у особистому кабінеті. Після цього потрібно вказати дані щодо відділення, поштомату чи адреси для кур’єрської доставки.


Джерело NP Shopping

Не пропустіть