Nokia “відродила” легендарний телефон

У 2009 році Nokia презентувала модель 6700, якій вдалося стати легендарною. Нагадаємо, що у неї був строгий дизайн, багато варіантів кольору корпусу, передові технології та хороше співвідношення “ціна/якість”.

Nokia 6700

Зараз Nokia презентувала оновлену модель 225 4G, яка отримала корпус з пластику, невеликий кольоровий дисплей та фізичну клавіатуру. Про це, посилаючись на офіційні матеріали Nokia, повідомило видання Gizmochina. Цілком можливо, що Nokia 225 4G – це оновлена модель Nokia 6700, яка свого часу була дуже відомою. Попередник, який вийшов у далекому 2009 році, мав корпус з нержавіючої сталі, індикатор освітленості та, опціонально, чохол з вбудованим акумулятором.

Оновлена модель отримала 2.4-дюймовий дисплей, підтримує 4G та VoLTE, а також оснащена основною VGA-камерою. Є підтримка FM-радіо, LED-ліхтарик та слот під карту пам’яті формату microSD. Згідно із заявою компанії Nokia, девайс буде справді непоганим в плані автономності. Також компанія презентувала простішу модель 215 4G, яка буде оснащена всім тим самим переліком характеристик, окрім камери. Заявлена ціна на Nokia 225 4G складає 51 долар США, а на Nokia 215 4G – 43 долари.

Нагадаємо, що компанія досить активно займається оновленням старих і відомих свого часу моделей. Наприклад, у травні цього року був презентований Nokia 5310, який став прямим продовженням свого попередника, який вийшов ще 13 років тому. Телефон навіть зберіг дизайн попередника, при цьому оснащений 2.4-дюймовим дисплеєм, фізичною клавіатурою та спеціально виділеними кнопками для керування мультимедійним плеєром.

Джерело gizmochina

Не пропустіть