Xiaomi Mix Fold 4 і Mix Flip: названі терміни запуску та деталізовані характеристики камер

Ходять чутки, що Xiaomi вже деякий час працює над своїми складними пристроями наступного покоління. Після Mix Fold 3 з 2023 року компанія представить Mix Fold 4 цього року. І є чутки про перший складаний телефон-розкладачку від Xiaomi, який, можливо, називатиметься Mix Flip.

Відомий інсайдер Digital Chat Sation поділився деякими деталями про ці майбутні смартфони сьогодні у своєму дописі на Weibo. За його словами, Xiaomi може випустити Mix Fold 4 і Mix Flip у третьому кварталі 2024 року.

Кажуть, що обидва смартфони, які складаються, матимуть схожі характеристики камер. Основним сенсором буде 50-мегапіксельний шутер з 1/1,55-дюймовою матрицею та оптичною стабілізацією зображення. Він буде супроводжуватися Omnivision OV60A з ½,8-дюймовим сенсором для 2-кратної телефотокамери.

Крім того, Mix Fold 4 буде оснащений 12-мегапіксельною надширококутною та 10-мегапіксельною перископічною телефотокамерами з 5-кратним оптичним зумом.

Інсайдер додає, що телефони матимуть підтримку бездротової зарядки, хоча фактичний розмір акумулятора та швидкість зарядки поки що не відомі. Також буде захист від води, повідомляє DCS.

Це було б довгоочікуваним оновленням, оскільки жоден зі складних телефонів Xiaomi поки що не має жодного захисту від води або бризок. І останнє, але не менш важливе: інсайдер натякає на надзвичайно тонкий профіль складного планшета, що, можливо, зробить його найтоншим на ринку після випуску.

Інші чутки про Mix Fold 4 і Mix Flip припускають, що вони будуть працювати на базі SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4, а також отримають підтримку супутникового зв’язку.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть