У мережу просочилося дуже багато нових промо-зображень Sony Xperia 1 VI

Sony Xperia 1 VI буде офіційно представлений наступного тижня, 17 травня, і з наближенням цього дня витоки дійсно починають надходити. Здається, що кожен день з’являється щось нове. Нещодавно ми вже показували вам кілька витоків рендерів цього смартфона, потім ще одну порцію одразу після них, а сьогодні у нас є – як ви вже здогадалися – ще кілька рендерів.

Схоже, що вони були офіційно створені Sony для промо-кампанії Xperia 1 VI, яка почнеться одразу після його офіційної презентації. Одне із зображень підтверджує чутки про телеоб’єктив телефону – він матиме діагональ від 85 мм до 170 мм, порівняно з 85 мм до 125 мм у Xperia 1 V.

Схоже, це єдина камера, яка дійсно отримала апаратне оновлення в Xperia 1 VI, оскільки решта, схоже, запозичені у попередника. Ходять чутки, що Sony нарешті об’єднала всі свої додатки для камери в один, і це саме по собі може бути більшим благом для зручності використання, ніж будь-яке невелике оновлення апаратного забезпечення.

Попередні чутки про те, що покупці отримають доступ до деяких потокових фільмів від Sony Pictures, також, здається, підтверджуються одним з цих зображень. Акумулятор ємністю 5 000 мАг також можна побачити тут, як і підтримку як бездротової зарядки, так і зворотної бездротової зарядки.

Очікується, що Sony Xperia 1 VI буде оснащений SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, менш високим і трохи ширшим співвідношенням сторін, ніж 1 V (за чутками, це 19,5:9), і він може навіть відмовитися від роздільної здатності екрана 4K, зберігаючи при цьому частоту оновлення 120 Гц (з частотою дискретизації дотику 240 Гц). Він повинен працювати під управлінням Android 14 з першого дня й отримати 12/16 ГБ оперативної пам’яті.

Джерело GSMArena

Не пропустіть