Названо причину, чому Windows 11 не підійде геймерам

Компанія Microsoft забезпечила Windows 11 великою кількістю функцій, відповідальних за безпеку, зробивши цю ОС найбезпечнішою за всю історію Windows. Щоправда, деякі з них можуть мати серйозний вплив на продуктивність у іграх. Розробники бенчмарка 3DMark опублікували серію тестів, які демонструють, що функція VBS (virtualization-based Security) у Windows 11 може знижувати продуктивність у іграх на 30 відсотків.

Повна назва цієї функції звучить як “virtualization-based security features” (фішки безпеки, що базуються на віртуалізації). Вона увімкнена у Windows 11 за замовчуванням, щоправда, якщо користувач оновлюється з Windows 10 до Windows 11, вона не буде ввімкнена за замовчуванням. Коли ця фішка активна, ігрова продуктивність у Windows 11 відчутно знижується.

Слід зазначити, що функція VBS використовує апаратну віртуалізацію для створення безпечного простору пам’яті, в якому працюватиме програма. Коли функція увімкнена, безпека операційної системи відчутно підвищується. Незважаючи на це, вона знижує продуктивність, тому ми надіємось, що Microsoft відключить цю функцію за замовчуванням при релізі Windows 11, який, нагадаємо, запланований вже на завтра.

Не пропустіть