Названо дату, коли людство відмовиться від смартфонів

Людству пророкують зникнення смартфонів на ринку. І не через дефіцит напівпровідників, а через те, що людина перейде на новий спосіб отримання інформації.

Зокрема, Пекка Лундмарк, гендиректор Nokia, на Всесвітньому економічному форумі в Давосі повідомив, що скоро людство відмовиться від трациційних способів зв’язку. На його думку, це може статися уже після 2030 року.

“На той час смартфон, яким ми його знаємо сьогодні, не буде найпоширенішим інтерфейсом”, – каже Лундмарк. Також він зазначає, що багато пристроїв будуть інтегровані безпосередньо у тіло людини. Найближчими замінниками смартфонів можуть стати розумні окуляри або гарнітури доповненої реальності. Вони зможуть проєктувати тривимірні об’єкти з реальною оптичною глибиною.

За чутками, у найближчому майбутньому Apple випустить смарт-окуляри або шолом віртуальної реальності, які дозволять виводити інформацію на лінзи та відтворювати об’ємні об’єкти у доповненій реальності.

Не виключено, що люди майбутнього зможуть підтримувати зв’язок та отримувати інформацію за допомогою гаджетів, інтегрованих безпосередньо в тіло чи одяг.Не пропустіть