НАСА створило намисто, яке нагадує не торкатися вашого обличчя

ВООЗ неодноразово рекомендувала людям не торкатися свого обличчя, щоб обмежити шанси захворіти COVID-19. Однак уникнути цього рефлексу іноді дуже важко. NASA першою зрозуміла цю проблему, представивши нову технологію, здатну нагадувати про те, що пандемія нікуди не зникла.

Щоб нагадати нам тримати руки подалі від обличчя, три інженера з  Лабораторії реактивного руху (Jet Propulsion Lab) створили Pulse. Кольє має датчик наближення з 12-дюймовим діапазоном і монетний вібраційний мотор, який активується, коли користувач наближає руку до голови. Чим ближче пальці, тим інтенсивніше стають вібрації.

Інженери відзначають, що гаджет «може легко відтворити будь-яка людина, незалежно від рівня знань». Лабораторія надала повний список деталей, файли 3D-моделювання та повні інструкції з його збірки за допомогою ліцензії з відкритим початковим кодом.

«Метою Pulse є мінімізація поширення вірусу COVID-19, який може передаватися, якщо людина торкається рукою зараженої поверхні, а потім очей, носа або рота», — додали в НАСА.

Джерело engadget
Не пропустіть