Samsung Galaxy Ring може отримати ще одну додаткову версію: що відомо

Очікується, що Samsung Galaxy Ring буде представлений у липні на заході Galaxy Unpacked, про який ходять чутки. Це перший у своєму роді пристрій від Samsung, який був вперше представлений на виставці Mobile World Congress на початку цього року. Зараз Galaxy Ring був помічений на сайті сертифікації Bluetooth SIG з новим номером моделі. Це буде дев’ята модель Galaxy Ring, що означає, що смарткільце буде доступне в дев’яти різних розмірах.

Раніше вже був витік інформації про Samsung Galaxy Ring з вісьмома номерами моделей, які, як вважають, позначають різні розміри каблучок. У списку Bluetooth SIG згадується Galaxy Ring з номером моделі SM-Q503. Саме цей номер був відсутній у списку номерів моделей Galaxy Ring.

Виходячи з цього припущення, ми можемо очікувати, що Galaxy Ring буде випущено щонайменше в дев’яти різних розмірах для користувачів. Список також підтверджує, що Galaxy Ring буде оснащений Bluetooth 5.4 для бездротового зв’язку.

Це натільний пристрій, тому він буде підключатися до вашого смартфона, де ви зможете перевіряти дані та записи, зібрані Galaxy Ring. Оскільки Bluetooth SIG (Спеціальна група інтересів) торгує і ліцензує пристрої з технологією Bluetooth, це обов’язковий крок, який свідчить про швидкий запуск.

Що таке Galaxy Ring

Як випливає з назви, Galaxy Ring – це звичайний перстень, який ви можете носити, але він має функції, які допомагають відстежувати ваше здоров’я та фізичну форму. Samsung ще не розкрила функції розумного персня, але ми очікуємо, що він буде використовуватися для відстеження вашого сну та моніторингу пульсу, частоти дихання і нічних рухів. Хоча ви вже можете отримати ці функції за допомогою смартгодинника або фітнес-браслета, розумний перстень може бути зручнішим для носіння під час сну.

Як і інші розумні каблучки, Galaxy Ring, як очікується, буде пропонуватися в різних розмірах, причому більші за розміром каблучки забезпечуватимуть довший час автономної роботи. Офіційно це ще не підтверджено. Galaxy Ring також буде доступний у трьох колірних варіантах: Керамічний чорний, платиновий сріблястий та золотий.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть