У мережі з’явилося перше живе зображення майбутнього iPhone 16

Apple, як відомо, дуже потайлива щодо своїх неанонсованих пристроїв і справ загалом. Витоки інформації про iPhone, зокрема, трапляються дуже рідко. Ми часто покладаємось на інформацію від інсайдерів або суміжних галузей та постачальників, щоб отримати деякі підказки. Наприклад, нещодавно ми дізналися, що виробництво дисплеїв для iPhone 16 і 16 Pro очікується за графіком у червні, натякаючи на те, що нові моделі iPhone 16 будуть дотримуватися традиції й вийдуть у вересні.

Однак цього року в системі безпеки Apple можуть бути деякі проломи, оскільки ми вже бачили досить правдоподібний муляж iPhone 16 Pro Max, який демонструє, що Pro Max, як очікується, збільшиться в розмірах.

У мережі з’явилося ще одне унікальне фото таємничого iPhone (вище). Ця фотографія виглядає дуже інтригуюче. Оскільки він має лише дві камери і, судячи з його розмірів, ми схильні вважати, що це звичайний iPhone 16. Якщо це справді виявиться справжньою фотографією, то, швидше за все, це ще один фіктивний пристрій. Але це не має великого значення в загальній схемі речей.

Цікаво спостерігати, як Apple потенційно повертається до вертикального розташування камер на задній панелі. Востаннє це було в iPhone 12. Однак ми можемо чітко бачити, що острівці камер не ідеально підходять, тому ми дивимося на неанонсований дизайн.

На жаль, на цьому інформація про фото вичерпується.

Джерело GSMArena

Не пропустіть