Moto X30 Pro став доступним для попереднього замовлення

Компанія Motorola повинна презентувати новий флагманський смартфон Moto X30 Pro лише 2 серпня, але китайський магазин Jingdong вже дає можливість оформити на нього попереднє замовлення. Нагадаємо, головною фішкою смартфона має стати основна камера з головним сенсором 200 МП. За словами інсайдерів, ціна Moto Edge 30 Pro на міжнародному ринку за версію 12/256 ГБ складе 899 євро.

Так, тут буде використовуватися головний сенсор Samsung ISOCELL HP1 оптичного формату 1/1.22 дюйма з розміром пікселя 0.64 мікрометра. Є можливість піксель-біннінгу 2 х 2 та 4 х 4. Перший випадок передбачає формування пікселя розміром 1.28 мікрометра з 4 сусідніх, а другий – розміром 2.56 мікрометра з 16 сусідніх пікселів. Більший розмір пікселя дозволяє підвищити якість зйомки при недостатньому рівні освітлення.

За словами Чена Джина, генерального менеджера відділення мобільних телефонів Lenovo у Китаї, новий смартфон Motorola матиме унікальну фішку. Мова про інтелектуальний режим зйомки, що дає можливість автоматично знімати фотографії у високій роздільній здатності 50 МП в автоматичному режимі. Подробиць щодо роботи режиму поки немає, але очікується, що більше деталей щодо нього розкриють на презентації.

Згідно з інсайдерськими даними, основна камера смартфона включатиме також ширококутний модуль з роздільною здатністю 50 МП, а також допоміжний 12 МП. Інформації про фронтальну камеру поки немає. Також невідомий об’єм акумулятора Moto X30 Pro, але відомо, що модель буде підтримувати швидку зарядку потужністю 125W (даних щодо бездротової зарядки, знову ж таки, поки немає).

Нагадаємо, за роботу моделі буде відповідальний топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1. Модель отримає AMOLED-дисплей зі загнутими гранями, діагоналлю 6.67 дюйма, роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 144 Гц. Згідно з офіційним тизером від Moto, разом з Moto X30 Pro компанія планує презентувати новий розкладний смартфон Moto Razr 2022.


Джерело MyDrivers

Не пропустіть