Мод для GTA V дозволяє кататися Лос-Сантосом за допомогою велотренажера

Розробник з ніком Makinolo випустив новий мод для гри GTA V. Він отримав назву GTBikeV і дозволяє здійснювати велосипедні прогулянки віртуальним Лос-Сантосом за допомогою справжнього велотренажера. Таким чином гра перетворюється на захоплююче і реалістичне спортивне тренування.

Відразу після встановлення мода персонаж переодягається у велосипедну форму, сідає на велосипед і готовий до поїздки. GTBikeV сумісний з «розумними» тренажерами різних виробників.

Спортсмен крутить педалі тренажера, а віртуальний герой у цей час їде вулицями Лос-Сантоса. У нижній частині екрана відображається велокомпьютер, на якому показані різні дані: швидкість, темп, дистанція, час поїздки, спалені калорії. GTBikeV аналізує підйоми і спуски, а також особливості дорожнього покриття, передаючи ці дані на тренажер, завдяки чому автоматично змінюється навантаження на спортсмена.

У грі автоматично генерується FIT з GPS-координатами та іншими даними, які можна перенести у фітнес-додатки для обліку результатів тренування.

Мод GTBikeV містить три готових маршрути: Лос-Сантос – 30 км, горбиста місцевість Лос-Сантос-Хіллз – 16 км і морський шлях Аламо – близько 10 км. Кататися можна тільки в одиночному режимі, хоча розробник планує реалізувати мультиплеєр, який дозволить здійснювати віртуальні велопрогулянки з друзями.

Завантажити GTBikeV можна з сайту gta5-mods.com, а інструкція зі встановлення наводиться на цьому відео. Мод безкоштовний.Не пропустіть