Microsoft планує випустити додаток Xbox для телевізорів

Це відбудеться наступного року.

Microsoft знаходиться на ранніх етапах розгортання свого потокового сервісу xCloud на мобільних пристроях. Наступним логічним кроком є ​​телевізори. В інтерв’ю The Verge глава Xbox Філ Спенсер повідомив, що наступного року ми, швидше за все, побачимо, як додаток Xbox з’явиться на смарт-телевізорах.

«Я думаю, ви побачите його в найближчі 12 місяців», — сказав Спенсер, додавши, що навряд чи що-небудь перешкодить компанії зробити це.

Спенсер вже натякав на потокові ТВ-приставки для сервісу Microsoft xCloud. З урахуванням нової інформації, можна припустити, що подібне обладнання або додаток Xbox для телевізорів з’являться в 2021 році.

Поки що компанія Microsoft працює над доступом до xCloud через інтернет, щоб власники iOS-пристроїв також могли користуватися сервісом. Це дозволило б xCloud розширитися на телевізори, браузери та інших пристроїв.

Ще в 2016 році Microsoft працювала над легким потоковим пристроєм Xbox, але потім скасувала випуск устаткування. А ідея стрімінга і використання телевізійних приставок тестується з тих пір, як компанія вперше продемонструвала потокову передачу Halo 4 з хмари на ОС Windows і Windows Phone ще в 2013 році.

Джерело TheVerge
Не пропустіть