Microsoft підтримала Epic Games у боротьбі проти Apple

Скандал довкола Apple та Epic Games набирає нових і нових обертів. Нагадаємо, що компанія Epic Games порушила політику магазину App Store щодо збору комісійних відрахувань, через що Fortnite був видалений з цього магазину. У Epic Games таку політику вважають несправедливою, тому подали позов на Apple.

У відповідь на це компанія Apple заявила, що обмежить доступ Epic Games до інструментів розробки програмного забезпечення, за що остання подала ще один позов, оскільки вважає, що така політика є несправедливою і може завдати шкоди не тільки самій Epic Games, але й іншим компаніям. У цьому її підтримав техногігант Microsoft, який закликав не обмежувати доступ Epic Games до інструментів розробки програмного забезпечення, поки суд над Apple не завершено.

У компанії Microsoft заявили, що рушій Unreal Engine, який створила та підтримує компанія Epic Games, є дуже важливим для індустрії, і якщо компанія Apple заборонить використовувати його на своїх продуктах, це дуже сильно вдарить по Microsoft та багатьох інших розробниках ПЗ. Особливо важливо це для розробників, у яких зараз є незавершені проекти на базі Unreal Engine. Варто також врахувати, що вже випущені ігри на Unreal Engine можуть працювати некоректно після заборони.

Джерело Engadget
Не пропустіть