Microsoft і Bridgestone розробляють систему моніторингу пошкоджень шин

Компанія Bridgestone у співпраці з Microsoft розробила першу в світі систему з відстеження проблем, пов’язаних з пошкодженням шин. Вона буде працювати в режимі реального часу.

Проблеми з шинами, як стверджує японська компанія, є причиною близько 30 % всіх дорожньо-транспортних пригод, викликаних технічними несправностями. На ринку вже представлені можливості, що значно знижують шкоду від більшості проблем, однак існують поломки, які неможливо визначити без детального огляду. Тепер ця проблема буде вирішена.

Bridgestone представила систему моніторингу пошкоджень шин, яка дозволяє дізнаватися про пошкодження в реальному часі. Система використовує хмарну інфраструктуру MCVP спільно з даними існуючого датчика, отриманими за допомогою вже встановлених технічних засобів, і задіює алгоритми для виявлення обставин, які впливають на поверхню і каркас шини. Таким чином водій зможе вчасно отримати повідомлення про загрозу і виконати дії, необхідні для виправлення такої ситуації. На ринку поки немає жодного подібного аналога.

Систему можна також застосовувати і для інших цілей. Вона зможе не тільки вказати, коли сталося пошкодження, але і де воно виникло. Тим самим користувач дізнається більше про стан доріг, запобігаючи потенційні поломки в майбутньому.

Зараз система моніторингу пошкоджень шини Bridgestone доступна для всіх автопарків і автовиробників, які використовують MCVP.


Джерело slashgear

Не пропустіть