Meizu 18 та Meizu 18 Pro отримали дуже важливе оновлення

Компанія Meizu сьогодні випустила очікуване оновлення прошивки Flyme, яке дозволяє власникам Meizu 18 та Meizu 18 Pro, останніх флагманських моделей компанії, встановити частоту оновлення 120 Гц при роздільній здатності 3200 х 1440 пікселів. Нагадаємо, що про готовність прошивки нам розповіли ще в середині березня, але вийшла вона лише сьогодні.

До цього, нагадаємо, Meizu 18 та Meizu 18 Pro підтримували лише роботу в 60 Гц при роздільній здатності QuadHD+ та у 120 Гц при FullHD+. Крім цього, у нової прошивки набагато краще з енергоспоживанням, і багато користувачів справді поділилися своїми відгуками про те, що час автономної роботи після цього оновлення став значно кращим.

У цьому оновленні є й інші нововведення, щоправда, не такі суттєві. У клієнті камери в Meizu 18 з’явилися ефекти відео HDR, покращилося зображення при зйомці з ультраширококутного об’єктива, а також з’явився спеціальний ширококутний професійний режим, який підтримує час експозиції до 50 секунд. Також компанія додала нову систему управління, яка включає в себе навігаційні жести та невелику горизонтальну полоску mBack.

Meizu 18 та Meizu 18 Pro – це флагманські смартфони Meizu, які отримали топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, AMOLED-дисплеї Samsung E4 та просунуті камер. За автономність Meizu 18 Pro відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг з підтримкою швидкої та швидкої бездротової зарядки потужністю 40W, а також реверсивної бездротової зарядки 10W, у випадку Meizu 18 ці показники трохи нижчі – акумулятор об’ємом 4000 мАг, швидка зарядка потужністю 36W, а бездротової немає.

Не пропустіть